Obszary działalności

Powrót

Od gospodarstwa do konsumenta, Bunge zarządza produkcją, przepływami dystrybucyjnymi, jakością i ryzykiem oraz zapewnia przejrzystość w ramach w pełni zintegrowanych łańcuchów wartości. Również w Polsce stosujemy ten unikalny model biznesowy, obejmujący wszystkie ogniwa procesu przetwarzania nasion oleistych – od pozyskania surowców, poprzez ich przetworzenie, aż po produkcję i dystrybucję produktów do odbiorcy finalnego.

Dostarczamy wysokiej jakości produkty, takie jak śruta rzepakowa, zboża i śruta sojowa oraz transportujemy i dystrybuujemy je do odbiorców finalnych i hodowców zwierząt gospodarskich.

Nasza firma zajmuje się przetwórstwem nasion oleistych i produkcją olejów i tłuszczów pochodzenia roślinnego, przeznaczonych do profesjonalnego wykorzystania przez producentów z branży spożywczej, jak również produkcją olejów butelkowanych i margaryn dla odbiorców finalnych oraz produktów dla sektora biopaliw i pasz. Firma produkuje i wprowadza na rynek jedne z najbardziej znanych marek w kraju, takie jak olej Kujawski czy margaryna Smakowita.

Naszą pozycję rynkową budujemy w oparciu o naturalne i zrównoważone surowce roślinne, niezawodność i bezpieczeństwo procesów produkcyjnych. Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości. Nieustannie rozwijamy się, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom rynku, jesteśmy zintegrowani i dopasowujemy się coraz lepiej do warunków lokalnych, w jakich prowadzimy działalność. Dostosowujemy się do dynamiki i potrzeb rynku poprzez skupianie się na klientach i ich łańcuchach wartości.