Nowość dla Profesjonalistów KRUSZWICA Olej z Esencją Masła

Powrót

KRUSZWICA Olej z Esencją Masła to innowacyjna kompozycja najwyższej jakości oleju rzepakowego i oleju maślanego opracowana w odpowiedzi na potrzeby współczesnej gastronomii.

Produkt łączy w sobie zalety użytkowe oleju rzepakowego – funkcjonalność, wytrzymałość w szerokim zakresie temperatur, wydajność oraz walory masła klarowanego, które nadaje potrawom maślany smak i złocistą barwę.

Dzięki właściwościom oleju rzepakowego KRUSZWICA Olej Z Esencją Masła cechuje się wysoką stabilnością – sprawdza się w temperaturze do 220 stopni – oraz zapewnia większą niż masło klarowane, kontrolę nad procesem przygotowywania potraw. Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków oraz zagęstników, dlatego posiada klarowną, złotą barwę.

Uniwersalna formuła KRUSZWICA Oleju z Esencją Masła sprawia, że doskonale sprawdza się zarówno do smażenia, pieczenia jak i stosowania na zimno. Rekomendowany do dań mięsnych, ryb, owoców morza oraz warzyw.

KRUSZWICA Olej z Esencją Masła to zgrany duet, który sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się czas, precyzja i smak. Odpowiada również wyzwaniom, przed jakimi stają profesjonalni kucharze: ograniczony czas i miejsce, food cost oraz jakość serwowanych dań.

Wygodne i korzystne cenowo połączenie właściwości oleju rzepakowego i masła klarowanego docenili zawodowi kucharze opatrując produkt rekomendacją Klubu Szefów Kuchni.

Produkt dostępny w 3L butelce.

Wejdź na www.facebook.com/kruszwica.zgranyduet

Sprawdz ofertę produktu.