Selecta MB – profesjonalna margaryna z najkrótszą etykietą!

Powrót

Margaryna Selecta MB to w pełni profesjonalny produkt, który łączy w sobie cechy najlepszej margaryny do pieczenia i margaryny kremowej. Tajemnica jej doskonałej jakości kryje się w składzie – tylko trzy składniki i żadnych innych dodatków.

Wyprodukowana przez ZT „Kruszwica” S.A. margaryna, została doceniona przez profesjonalistów. Selecta MB zdobyła 1 miejsce w konkursie na „Najlepszy produkt SweetTARGi 2017” w kategorii komponent.

Margaryna Selecta MB jest odpowiedzią Kruszwicy na oczekiwania konsumentów i producentów żywności. Zgodnie z nowymi przepisami, producenci produktów spożywczych, a więc także cukiernicy i piekarze, zobowiązani są do podawania pełnej listy składników wyrobu gotowego. Tylko trzy składniki Selecty MB, pozwalają wyraźnie skrócić etykietę finalnego produktu. Dzięki temu na opakowaniu pozostanie więcej miejsca na inne treści – tabele wartości odżywczych czy komunikaty marketingowe.

Prosty skład Selecty MB – tłuszcz palmowy, olej rzepakowy i woda – podoba się także konsumentom. Rośnie bowiem grupa osób szukających produktów z tzw. „czystą etykietą”, która nie zawiera żadnych barwników, aromatów, konserwantów, a nawet soli.

Idealny skład margaryny to gwarancja doskonałej jakości tłuszczu o bardzo szerokim zastosowaniu. Selecta MB nie zmieni bowiem w żaden sposób smaku i zapachu gotowego wypieku. Jednocześnie, dzięki doskonałej plastyce, margaryna zwiększy objętość wypieków, a optymalne właściwości napowietrzania przełożą się na mocną strukturę, wytwarzanych z użyciem naszej margaryny, kremów.

Selecta MB to idealny produkt dla piekarzy i cukierników, którzy stawiają na wysoką jakość swoich wyrobów!

Sprawdź ofertę produktu.