ZT Kruszwica SA wprowadza do oferty pasty warzywne pod marką Wawrzyniec

Powrót

Wawrzyniec jest odpowiedzią na coraz wyraźniejsze trendy na rynku żywności i rosnące zapotrzebowanie konsumentów na produkty naturalne, zdrowe, przygotowywane tak jak w domu i równie smaczne.

Wawrzyniec to ciekawe kompozycje warzyw doprawionych naturalnymi przyprawami. Każdy z dostępnych czterech wariantów smakowych jest oryginalnym połączeniem różnych gatunków warzyw, dodatków, takich jak pestki dyni, nasiona słonecznika czy żurawina z odpowiednio dobranymi przyprawami.

Dostępne warianty past warzywnych Wawrzyniec:

  • Z suszonymi pomidorami i żurawiną
  • Z grillowanym bakłażanem
  • Z ciecierzycą, pieprzem i czarnuszką
  • Z grillowaną cukinią i curry

Pasty warzywne Wawrzyniec są produktami uniwersalnymi, przeznaczonymi do wielu zastosowań kulinarnych, codziennego przygotowania posiłków zarówno na ciepło jak i na zimno. Można je wykorzystywać np. jako farsz do pierogów lub naleśników, bazę do zup, sos do makaronu, produkt do smarowania pieczywa, dip lub dodatek do innych potraw.

Z Wawrzyńcem w kuchni robi się ciekawie…. Wawrzyniec to pomysł na szybką przekąskę dla tych, którzy nie mają czasu, ale chcą się odżywiać nie tylko smacznie, ale i zdrowo – w domu, w pracy, w przerwie.

Pasty warzywne Wawrzyniec można dodać do niemal każdej potrawy, by wydobyć z niej zaskakujący smak.

Więcej informacji znajdziesz na wawrzyniec.com.pl

Zachęcamy do spróbowania!