Bunge na świecie

Powrót

W Bunge łączymy rolników z konsumentami, dostarczając światu niezbędną żywność, paszę i paliwo.

Dzięki ponad dwustuletniemu doświadczeniu, niezrównanej globalnej skali i głęboko zakorzenionym relacjom, pracujemy nad tym, aby na naszych stołach pojawiała się żywność wysokiej jakości, zwiększamy zrównoważony rozwój w miejscach, w których działamy, wzmacniamy globalne bezpieczeństwo w sektorze żywności i wspieramy rozwój społeczności.

Jako światowy lider w przetwórstwie nasion oleistych oraz wiodący producent i dostawca specjalistycznych olejów i tłuszczów roślinnych, cenimy sobie naszą współpracę z rolnikami mającą na celu poprawę wydajności i efektywności środowiskowej rolnictwa w naszych łańcuchach wartości oraz dostarczanie wysokiej jakości produktów z miejsca ich uprawy do miejsca ich konsumpcji. Jednocześnie współpracujemy z naszymi klientami, aby kreować i na nowo tworzyć wizję przyszłości żywności, opracowując dostosowane do potrzeb, innowacyjne rozwiązania mające na celu sprostanie zmieniającym się potrzebom żywieniowym i trendom w każdym zakątku świata.

Firma Bunge ma swoją główną siedzibę w St. Louis, Missouri i jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE-BG). Zatrudniamy ponad 23 000 wyspecjalizowanych pracowników, pracujących w ponad 350 zakładach zlokalizowanych w ponad 40 krajach.

Więcej informacji na stronie: www.bunge.com